До края на май Тервел Пулев ще се качи на ринга в защита на интернационалната си титла на Световната боксова асоциация. Това разкри за “Меридиан Мач” Ивайло Гоцев, който движи боксовите дела и на по-малкия от братята Пулеви.
“Тервел ще излезе в защита на пояса си до края на май в САЩ. Боят ще бъде или в Чикаго, където има голяма българска диаспора, или в Лас Вегас”, обясни Гоцев.
Идеята на промоутъра е боят на Тервел да бъде преди мача на брат му Кубрат срещу Джошуа на 20 юни в Лондон.
“Тервел държи да бъде в ъгъла на брат си в Лондон и ние ще се съобразим с това негово искане. Тево вече се катери сериозно в ранглистата на WBA и след една успешна защита, която вярвам, че той ще направи, може да очакваме още по-добри позиции в класацията, в която в момента е седми”, завърши Гоцев.
Източник: Sportal.bg
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед