Хонг Конг е на второ място по въглеродни емисии на глава от населението в света, поради високите модели на потребление на града и големия обем на вноса, показва проучване в Норвегия, цитирано от БГНЕС.
Проучване, направено от група норвежки учени, сравнило емисиите на 73 световни икономики и установило, че Хонг Конг отчита по 29 тона въглеродни емисии годишно, отстъпвайки само на Люксембург с 33 тона на година. Резултатите предизвикаха призиви за Хонг Конг да засили мерките за намаляване на емисиите на парникови газове. Глобалните данни през 2001 г. показват, че Хонг Конг отчита по-високо ниво на въглеродни емисии дори от САЩ с 28,6 тона, Сингапур с 24,1 тона и Великобритания с 15.4 тона.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Защо, вместо да се чудим как да вържем ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески