Актрисата Джоди Фостър използва речта си на наградите "Златен глобус" 2012, за да потвърди нещо, което е известно от години, но тя не е разкривала официално, а именно - че е лесбийка.
Звездата от "Паник стая" бе отличена с почетната награда "Сесил де Мил" за цялостен принос към киноизкуството на 70-ата церемония на наградите в Лос Анджелис.
Когато излезе на сцената да си вземе статуетката, тя със сълзи на очи сподели сексуалната си ориентация публично за първи път, и то пред очите на синовете си, които бяха в залата.
"Никога нямаше да стоя тук тази вечер на тази сцена, без да дам признание на една от най-великите любови на живота ми. Бившата ми партньорка, сестра по душа и към днешна дата моя най-добра приятелка вече 20 години - Сидни Бернар. Толкова съм горда от нашето модерно семейство!", заяви Джоди.
Носителката на „Оскар" и нейната експартньорка - продуцентката Синди, имат двама синове - Чарлз и Кит. Момчетата са родени от Джоди, но са заченати ин витро с помощта на донор, чието име не е известно.
Двете дами си споделят родителските права върху децата.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Том Форд е платил 52 милиона долара за ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази