Въпреки табелата на вратата, според която влизате в Блек Лейбъл бай Харем, истината е, че попадате на съвсем различно място от това, което беше най-гъзарският клуб в София. Познатата ретро обстановка в брит стил е заменена от олекотен наподобяващ я фюжън. Таваните изглеждат още по-високи и са пипнати малко прекалено. Огромната ценност – прекрасният стар бар, който 20 години не мръдна от мястото си, е освободил площ за плюшени зелени канапета в умерен ретро стил с маси в по-модерен. Все пак менюто и обслужването са водещи за нас в оценката на заведенията и по тази причина Харем ни се струва добро място. При посещението – бяхме двама, си взехме съответно Драй Ейдж Рум Дайкири и Космополитън – и двата бяха повече от ОК. Тъй като заведението има специализация в шиша нишата – тъй популярна сред младите хора, живеещи в София (не казваме софиянци неслучайно), отбелязваме, че тук има специално наргиле меню и то на ниво според познавачите. Накрая, но не на последно място – обслужването. Подчертано добро, без да се натрапва.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?