Сладкишницата с био магазин на ул. Шишман е едно от новите и най-добрите заведения на тази любима централна улица, за която пишем цяла седмица. Интериорът е по домашному уютен, с игриви елементи като лампион от чайници и порцеланови чаши, елементи от стари куфари, висящи по стените, редом до купи и чинии. Много дърво придава допълнителна топлина. Огромната витрина към Графа и черквата Св. Седмочисленици е друга екстра и неслучайно пред нея са подредени столчета за желаещите да съзцерцават панорамата, докато си пият биочая, биокафето или каквото там са поръчали. Сладкишите са безглутенови, има вегански. Мъфини, пайове, торти, кремове – всичко е едновременно прясно, вкусно и полезно, което е изключително добра комбинация. На всичкото отгоре, дори не е скъпо.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!