Григор Димитров набързо приключи участието си в първия турнир за него на тревни кортове в Куинс. Хасковлията загуби още в първия кръг от 18-годишния канадски талант Феликс Оже-Алясим. Поставеният под номер 8 тийнейджър би най-добрия ни тенисист с 6:4, 6:4. Гришо приключи рано рано един от любимите си турнири. Хасковлията е шампион в Куинс от 2014-а година. В следващия кръг Феликс Оже-Алясим се изправи срешу Ник Кирьос. Заради лошото време в Англия се наложи двамата да изиграят мача си вчера, поради огромното забавяне в програмата. Срещата помежду им приключи след редакционното приключване на броя.
Със загубата си още на старта на надпреварата 45-ият в света Димитров не успя да защити точките си от миналия сезон, когато отпадна във втория кръг. Сега пред Гришо предстои участие на Уимбълдън. Българинът е заявил само тези 2 турнира на тревни кортове през този сезон.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!