Григор Димитров набързо приключи участието си в първия турнир за него на тревни кортове в Куинс. Хасковлията загуби още в първия кръг от 18-годишния канадски талант Феликс Оже-Алясим. Поставеният под номер 8 тийнейджър би най-добрия ни тенисист с 6:4, 6:4. Гришо приключи рано рано един от любимите си турнири. Хасковлията е шампион в Куинс от 2014-а година. В следващия кръг Феликс Оже-Алясим се изправи срешу Ник Кирьос. Заради лошото време в Англия се наложи двамата да изиграят мача си вчера, поради огромното забавяне в програмата. Срещата помежду им приключи след редакционното приключване на броя.
Със загубата си още на старта на надпреварата 45-ият в света Димитров не успя да защити точките си от миналия сезон, когато отпадна във втория кръг. Сега пред Гришо предстои участие на Уимбълдън. Българинът е заявил само тези 2 турнира на тревни кортове през този сезон.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед