Свързани новини

13.01.2020 14:41

Алберт Попов: Искам добър резултат и във Венген

Видян 2520 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Най-добрият ни скиор Алберт Попов разкри, че се надява на добър резултат и в слалома във Венген в края на тази седмица. Българинът завърши на престижното 13-о място в най-техничната дисциплина на супер трудния терен в швейцарския зимен център Аделбоден.


“Много съм доволен - специално от втория си резултат. Първият манш беше на 12 метра - нещо, което наистина ми е трудно за момента. Но във втория манш вратите бяха на по-къси разстояния и мисля, че това беше моето трасе. Програмата е много тежка - или караме ски, или пътуваме. В крайна сметка всички излизат на старта и трябва да покажат най-доброто от себе си, така че стискаме зъби и продължаваме напред.


Искам да направя два силни манша, за да мога да се придвижа възможно най-напред. Мисля, че карането ми е на ниво, просто трябва да повярвам още малко в себе си, да пусна ските и ще стане. Във Венген е доста подходящо за мен - през миналия сезон изхвърчах на десетата врата и нямах възможност да покарам до финала. Но мисля, че е трасе като за мен - тежко, стръмно, ледено и мисля, че ще има добро класиране”, сподели Попов.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Детето на японка и българин е странна комбинация: Много му се работи, ама го мързи да стане.

към хороскоп хороскоп

рак