Григор Димитров приключи още в първия кръг участието си на Уимбълдън. Най-добрият ни тенисист загуби от намиращия се на 84-о място в света французин Корентен Муте, след като водеше с 2:0 сета. 20-годишният тенисист стигна до успеха след 2:6, 3:6, 7:6, 6:3, 6:1.
Дотук Димитров никога не се беше изправял срещу френския левичар, но загуби още в първата им среща. За Муте това беше дебют на Уимбълдън. Той премина през квалификациите, за да влезе в основната схема.
След като видя, че губи срещата, българинът демонстративно започна да не играе и озадачи публиката с поведението си. В петия сет Димитров беше заплашен да получи геврек и да бъде победен на нула, но успя да се разпише в последния си сервис гейм.
Във втория кръг на надпреварата Муте, който постигна най-голямата победа в кариерата си ще се изправи срещу 18-годишния канадски талант Феликс Оже-Алиасим, който преди седмица също би Гришо.
Снимка: Ройтерс
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
През целия ден вниманието ви ще се връща отново и