Фолкдивата ДесиСлава заряза месото и неговите производни и мина към вегетарианството, разказват запознати. Певицата стопила цели 8 килограма за отрицателно време. Преди месец и половина тя замина на турне в Щатите и за целта решила да влезе във форма. Деси се подложила на 20 дневно гладуване. След като видяла резултатите, решила тотално да скъса с тежките храни и да мине само на плодове и зеленчуци.
След края на турнето, което приключи преди броени дни, изпълнителката в последния момент взе решение да остане в Америка, но за да отдъхне след натоварената концертна програма, а за да работи по новите си проекти – английски и испански. В момента ДесиСлава записва в Маями. Най-вероятно ще се завърне в родината другата сряда. Не е забравила и поп фолк феновете си. Готова е с чалга албума си, първата част от така дългоочаквания троен албум, който ще е на пазара до Коледа. Доволна е и от концертите, които изнесе пред родните емигранти в Страната на неограничените възможности. Новите й парчета се приели много добре.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
ТИР премаза автомобил край село Зимница, ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и