„В този парламент ми се повръща от лицемери. Христо Иванов си позволи да лицемерничи за пореден път”, заяви Тошко Йорданов и подчерта, че още при преговорите между ИТН и ДБ са заявили, че ще подкрепят комисията за Буджака, предаде Нова тв.
„Ние ще подкрепим създаването на тази комисия, така както подкрепихме комисията за Росенец. Това е елементарно, ясно и логично. Ще подкрепим и всяка комисия, която четиримата зелени в тази зала предложат за всяко друго извръщение с българската природа, било то на морето или в планината. Ще подкрепим всяка комисия, за да не издевателстват върху българската природа”, добави Йорданов.
На преговорите, които след това са водили партиите, лицемерието е продължило.
„Христо Иванов заяви в нашата парламентарна стая пред пет човека, че той трябва да одобри който и да е кандидат за министър-председател, който предложим ,членовете на МС и всяко едно бъдещо назначение по контролни органи. Иначе губим подкрепата. Ако това не е кадруване, аз съм висок баскетболист. Мая Манолова заяви пред мен и Виктория: „Обещайте му нещо на Христо Иванов и после не го изпълнете”. Готов съм да отида на детектор на лъжата, за да потвърдя думите на тези двама лицемери”, заяви Йорданов.
Той добави, че според него ДПС и ДБ си мерят олигарските. От ИТН пък имали достатъчно известен лидер, който няма къща на Буджака. За партията е „еднакво гадно дали ще заменят Доган и
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
А на мен не само ми се повръща, но се срамувам, че съм гласувал за идиоти като ИТН и най-специално Тошкото Йорданов ! Този екземпляр от ИТН се представя като говедар първа степен, как веднъж когато излиза на трибуната на НС за изказ, не показа, че поне уважава Председателят на НС, че е от неговата партия и да се обърне с "уважаема г-жо председател", няма такава обноска в неговият каруцарски език, чудно в кое училище за простаци е завършил основното си образование ? Излиза на трибуната и доказва неуважение нито към колеги нито към състава на председателството на НС, да не говорим пък за уважение към министри и това НЕЩО ме представлява мен и всички които сме гласували за ИТН в НС, какъв срам каква излагация за вотът ми, а ще чакам добри резултати от такава измет която няма нищо общо с политика и обноски, да защити интересите моите и на симпатизантите на ИТН ? Ще напомня на В.Василева, че зад лицемерни усмивки се крият точно представителите на ИТН в Парламента и не пресконференции които съм гледал по ТВ, г-да "шоумени" измамихте ни достатъчно успешно, поне покажете сериозност в НС и отговорност, защото никой не ви е виновен, че нямате подкрепа от никой, диктатът който се опитахте да наложите не подхожда на това което прокламирахте преди изборите !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!
През целия ден вниманието ви ще се връща отново и