Пеевски с Иво Прокопиев”.
"Ами, да, искате нашите гласове. Те са точно на половина на вашите, но са много ценни. Редно е да съгласуваме хората, които предлагате, ако искате да подкрепим правителството ви. Това не означава, че ние щяхме да имаме право на вето върху ваши решения. Не е зле, ако ще ходите на детектор на лъжата, да кажете и това", отвърна Иванов.
"Не сме искали дялове, не сме искали порции и недейте да лъжете за това! Просто искахме да знаем за кого ще гласуваме. Публично неведнъж съм казвал, че няма да гласуваме за котки в чувал! Майка ми ме критикува и ми каза, че не допускам, че може да има симпатични хора, които не познавам. И като пример даде министърката по ромските въпроси. Обещах на майка ми, че ще кажа това", добави той.
"Благодаря на Христо Иванов, че си призна, че се е опитвал да кадрува. Ние нямаме нужда от такъв партньор! Моля ви, не ни търсете повече за разговори. Тук имате ГЕРБ, ДПС…Всеки, който твърди, че ние имаме нещо общо с ДПС, трябва да отиде на психиатър", контрира Йорданов.
В разговора се намеси и Мая Манолова, която намекна, че Трифонов я е убеждавал да не се кандидатира за кмет на София.
"Ето затова настоявах разговорите да се водят публично. Ако исках да падна на вашето ниво, г-н Йорданов, можех да кажа как и срещу какво г-н Трифонов ме убеждаваше да не се кандидатирам за кмет на София. И въпреки това, аз излязох срещу ГЕРБ", заяви тя.
Снимка: БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
А на мен не само ми се повръща, но се срамувам, че съм гласувал за идиоти като ИТН и най-специално Тошкото Йорданов ! Този екземпляр от ИТН се представя като говедар първа степен, как веднъж когато излиза на трибуната на НС за изказ, не показа, че поне уважава Председателят на НС, че е от неговата партия и да се обърне с "уважаема г-жо председател", няма такава обноска в неговият каруцарски език, чудно в кое училище за простаци е завършил основното си образование ? Излиза на трибуната и доказва неуважение нито към колеги нито към състава на председателството на НС, да не говорим пък за уважение към министри и това НЕЩО ме представлява мен и всички които сме гласували за ИТН в НС, какъв срам каква излагация за вотът ми, а ще чакам добри резултати от такава измет която няма нищо общо с политика и обноски, да защити интересите моите и на симпатизантите на ИТН ? Ще напомня на В.Василева, че зад лицемерни усмивки се крият точно представителите на ИТН в Парламента и не пресконференции които съм гледал по ТВ, г-да "шоумени" измамихте ни достатъчно успешно, поне покажете сериозност в НС и отговорност, защото никой не ви е виновен, че нямате подкрепа от никой, диктатът който се опитахте да наложите не подхожда на това което прокламирахте преди изборите !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!