15.06.2022 17:06

Иво, а не Руди е водач на "пазарените": Деец на ИТН

Видян 6454 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Георги Попов, искрено и лично пред Pirinsko.com: “ЗА ВИДОВДЕН ПРОБИТИТЕ ЦЪРВУЛИ И ИЗРАСТВАНЕТО НА ЕДНА ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ”


Въпрос: Г-н Попов в последните дни името ви бе често споменавано от отцепниците от ИТН, като пример за задкулисие. 


Как бихте коментирали?


Отговор: 


Тук мога да отговоря много просто.


Крадеца вика дръжте крадеца!


Точно тези хора бяха причината да напусна ПП ИТН в началото на тази година. 


Това са същите хора, които се опитваха да направят втори център на властта в ИТН и да се докопат до властови позиции в държавата с цената на всичко. 


Всички неудобни за тях бяхме заливани с интриги и лъжи пред ръководството. 


Обърнете внимание, че това са все хора заемали ръководни позиции в партията. Били са и председатели и зам. председатели на парламентарни комисии. 


Това са хората които са получили не малко от ИТН, но въпреки това амбицията им беше да овладеят тотално партията. 


Те боравеха основно с интриги и лъжи, както и в момента. 


След като отказах да участвам в тяхната игра и предупредих ръководство на партията те направиха така, че да бъда отстранен от листите. 


Помня, че Иво Атанасов ме заплаши с отстраняването ми пред всички колеги от ПГ на ИТН. 


Въпрос: 


Как си обяснявате това силно тяхно влияние?


Отговор: 


Иво Атанасов беше член на контролата комисия в ИТН, той атестираше хората дали са годни за народни представители и дори за редови членове. Беше му гласувано огромно доверие.


Той е двигателя на целия процес по отцепването на групата. Радостин Василев е по-скоро негова маша и не притежава капацитет за подобна организация. 


Всички останали гравитират покрай Иво Атанасов. 


Въпрос:


Защо точно срещу вас има такава ожесточена атака:


Отговор:


Защото именно аз съм човекът, който разкри целия заговор за овладяване на партията. Посочих ги ясно и категорично и си тръгнах от ИТН с високо вдигната глава, без драми и скандали. 


Сега когато те са на дъното, защото предателите винаги са на дъното се опитват да ме оцапат по всякакъв начин. 


Въпрос:


Вярно ли е, че назначението ви в „Автомагистрали“ ЕАД е партийно, спуснато “свише”?


Отговор:


Назначението ми е след напускането ми на ИТН и няма как да бъде партийно. Аз съм експерт в областта на обществените поръчки.


Затова и бях назначен за член на борда на “Автомагистрали” ЕАД.


Като след това се явих и на конкурс заедно с още 26 кандидати. 


Получих висока оценка и то не от политически лица, а от експерти. 


Според вас възможно ли е да имам такива силна задкулисна подкрепа и в същото време да бъда  принуден да напусна ИТН? Това е пълен абсурд. 


Днес е Видовден видя се кои са пробитите цървули…..


Наскоро един приятел ми каза: “Жоро партиите са като хората. Имат си своето детство, юношество и зрял живот” явно тази партия сега излиза от пубертета и лицето и трябва да се изчисти от гнойните циреи. 


Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

водолей