"От миграцията ги спасих българите, сега остана и от това да ги спася", каза Бойко Борисов. Искам да влезем в чакалнята на Еврозоната, за да имаме достъп до свежи пари, добави министър-председателят. Премиерът Борисов отново напомни, че трябва да има разбиране от хората и затова днес е помолил лекарите също да се към гражданите, което те направиха сутринта, предаде Епицентър.
"Ще дойдат и хладилните камиони, както дойдоха в Ню Йорк, ако изпуснем пандемията и се препълнят болниците. Бяхме първите, които започнахме сами да произвеждаме, вместо да чакаме. Правим всичко възможно, но без хората да проявят разбиране няма да се справим", заяви премиерът и бе категоричен, че недоумява защо хората не слушат поне лекарите и улиците са пълни.
Борисов посети фабрика „Аглика“ в Твърдица. Заедно с него е министърът на земеделието Десислава Танева.
Премиерът наблюдава процеса по изработване на предпазни маски.
Министър-председателят показа, че в завода има наличности от немското лепило, което е специално за защита и бе осигурено по негова инициатива. 10 600 м. на ден се тъкат в завода, информираха от там Борисов.
"Как сте, булки? Имате маски! Браво", поздрави премиер работнички в завода.
Борисов обясни, че е посетил точно тази фабрика, защото с нея са се свързали от Германия и искат да купят 50 000 защитни облекла. Той подчерта още, че първо ще се подсигурят облекла за всички български медици, ще се запълни резервът и след това може да се изнася и прави бизнес с тези облекла. Той се пошегува, че това облекло трябва да му сложат пагони за ген. Мутафчийски.
"Много сме благодарни на щаба, защото те ни съдействаха, както и министерство на икономиката. Подсигуриха европейск материали за изработката с пълни сертификати за безопасност", обясниха от завода.
"Тези костюми имат пълна защита от бактерии и лекарите могат да бъдат спокойни", категорични бяха производителите.
Шефът на ГДПБЗН Николай Николов пробва един костюм, за да се убеди колко качествено е направен.
От фирма "Аглика" обясниха също, че работят по производството на маски с много висока защита от швейцарски плат, трайно обработен със сребърни йони.
"От миграцията ги спасих българите, сега остана и от това да ги спася", каза Бойко Борисов. Искам да влезем в чакалнята на Еврозоната, за да имаме достъп до свежи пари, добави министър-председателят.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
МЕЖДУ КОЛКО РАЗБОЙНИЦИ ЩЕ БЪДЕ РАЗПНАТ БОКО? /ВИДЕО!/ Боко, спасител български: „Спасих българите от мигрантите, сега ще ги спася от коронавируса“ Задача: Иисус е разпнат между двама разбойници. Между колко разбойници ще бъде разпнат Боко? Велислава Дърева
Мама,като беше жива винаги казваше за някоя глупост или глупак: Господи,Господи слез на земята да си прибереш вересиите!! А аз онемях от приказката на Баце!
Пълен глупак,хвалипръцко.Малко ще му е в централния.
Измамата с хладилните камиони вече лъсна ...... няма никакви препълнени болници и измрели . Всичко е брутална атака срещу Тръмп .
Защо, вместо да се чудим как да вържем ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Фокусът днес попада върху партньорските отношения и