12.04.2020 12:04

Борисов: Спасих българите от мигрантите, сега остана и от коронавируса да ги спася

Видян 7427 пъти | Коментари 9
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

   "От миграцията ги спасих българите, сега остана и от това да ги спася", каза Бойко Борисов. Искам да влезем в чакалнята на Еврозоната, за да имаме достъп до свежи пари, добави министър-председателят. Премиерът Борисов отново напомни, че трябва да има разбиране от хората и затова днес е помолил лекарите също да се към гражданите, което те направиха сутринта, предаде Епицентър.


"Ще дойдат и хладилните камиони, както дойдоха в Ню Йорк, ако изпуснем пандемията и се препълнят болниците. Бяхме първите, които започнахме сами да произвеждаме, вместо да чакаме. Правим всичко възможно, но без хората да проявят разбиране няма да се справим", заяви премиерът и бе категоричен, че недоумява защо хората не слушат поне лекарите и улиците са пълни.


Борисов посети фабрика „Аглика“ в Твърдица. Заедно с него е министърът на земеделието Десислава Танева.


Премиерът наблюдава процеса по изработване на предпазни маски.


Министър-председателят показа, че в завода има наличности от немското лепило, което е специално за защита и бе осигурено по негова инициатива. 10 600 м. на ден се тъкат в завода, информираха от там Борисов.


"Как сте, булки? Имате маски! Браво", поздрави премиер работнички в завода.


Борисов обясни, че е посетил точно тази фабрика, защото с нея са се свързали от Германия и искат да купят 50 000 защитни облекла. Той подчерта още, че първо ще се подсигурят облекла за всички български медици, ще се запълни резервът и след това може да се изнася и прави бизнес с тези облекла. Той се пошегува, че това облекло трябва да му сложат пагони за ген. Мутафчийски.


"Много сме благодарни на щаба, защото те ни съдействаха, както и министерство на икономиката. Подсигуриха европейск материали за изработката с пълни сертификати за безопасност", обясниха от завода.


"Тези костюми имат пълна защита от бактерии и лекарите могат да бъдат спокойни", категорични бяха производителите.


Шефът на ГДПБЗН Николай Николов пробва един костюм, за да се убеди колко качествено е направен.


От фирма "Аглика" обясниха също, че работят по производството на маски с много висока защита от швейцарски плат, трайно обработен със сребърни йони.


"От миграцията ги спасих българите, сега остана и от това да ги спася", каза Бойко Борисов. Искам да влезем в чакалнята на Еврозоната, за да имаме достъп до свежи пари, добави министър-председателят.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 009 кахърен 13.04.2020 17:18

    Борисов: Спасих българите от мигрантите, сега остана и от коронавируса да ги спася и спокойно да закрия държавата.

  • 008 Anonimen 13.04.2020 09:14

    Този престъпник знае само да краде и лъже.Чакате да опоска всичото малко останало за крадене и да се усетите.Меслете за бъдещето.

  • 007 Anonimen 12.04.2020 23:45

    Cuni mi gAzO, be bOji prAtianiak!

  • 006 От бога пратен ! 12.04.2020 22:45

    Картините от чужбина , а и скучните цифри не показват ли достатъчно ясно,че засега цялата ни държава все още е отдалечена от сегашният ежедневен ужас в "бодряшките" в началото на пандемията държави като Италия, Испания,Франция,САЩ и лекомислената Великобритания ,а да не забравяме и Русия ! Добър или лош,Бойко Борисов успява да измъкне засега всички нас ,а и Вас ,от Зловещия Апокалипсис, появил се от нищото ...! Това не го ли осъзнавате ? Имайте страх от Бога ! Едва ли !? Какво ли не прави човек за едните сребърници...!

  • 005 Anonimen 12.04.2020 22:18

    МЪ, ай сиктир, бе кукуМИЦИН!

  • 004 Anonimen 12.04.2020 20:51

    МЕЖДУ КОЛКО РАЗБОЙНИЦИ ЩЕ БЪДЕ РАЗПНАТ БОКО? /ВИДЕО!/ Боко, спасител български: „Спасих българите от мигрантите, сега ще ги спася от коронавируса“ Задача: Иисус е разпнат между двама разбойници. Между колко разбойници ще бъде разпнат Боко? Велислава Дърева

  • 003 Петров 12.04.2020 19:18

    Мама,като беше жива винаги казваше за някоя глупост или глупак: Господи,Господи слез на земята да си прибереш вересиите!! А аз онемях от приказката на Баце!

  • 002 Anonimen 12.04.2020 15:37

    Пълен глупак,хвалипръцко.Малко ще му е в централния.

  • 001 Тихомир Томов 12.04.2020 14:54

    Измамата с хладилните камиони вече лъсна ...... няма никакви препълнени болници и измрели . Всичко е брутална атака срещу Тръмп .

RSS

Най-нови

Тройният убиец в Угърчин излязъл на 12 юни от затвора

Тройният убиец в Угърчин излязъл на 12 юни от затвора

27-годишният задържан за трагедията в ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Детето на японка и българин е странна комбинация: Много му се работи, ама го мързи да стане.

към хороскоп хороскоп

рак

Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески импулс

Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески