Чрез медиите премиерът Бойко Борисов се обърна към държавния глава Георги Първанов, като му пожела "Много да е жив и здрав". Премиерът каза, че все още не е поздравил президента по повод рожденият му ден, но се обърна към медиите с искането да го поздравят от негово име.
Министър-председателят откри новия завод за преработка на техника и електрически уреди в Нови Искър. Той поздрави инвеститорите затова, че са вложили над 40 млн. лв. в съоръжението и подчерта, че преработката ще се извършва по най-добрата немска технология. "Работниците да поздравя, че в условията на криза ще имат, надявам се, високи заплати. Ако – кажете! Сега е моментът!",заяви още Борисов. По негово мнение, предприятието е 100% екологично чисто. "Дет' се вика, можеше да бъде направен и в центъра на града", изтъкна той. Малко над 40 млн.лв е цялата инвестиция в предприятието. Радослав Босилков, изпълнителен директор на компанията-инвеститор "Надин" ЕАД коментира, че заводът със своята рециклираща инсталация е едно от най-модерните съоръжения в Европа. Заводът е изключително високотехнологичен. Над 150 души ще работят в него. Той може сам да произвежда енергията, която му е необходима да работи.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!