Бойко Борисов е най-големият източник на нестабилност в България заради стратегията му „След мен и потоп“, обяви съпредседателят на „Демократична България“ Христо Иванов пред „Дарик“ радио.
„Има много негативни сценарии след изборите. Но един от тях е този, в който спасяването на редник Райън - корупционния играч Борисов, се превръща в централна политическа сюжетна линия. И цялата република бъде заложена на неговото оцеляване“, коментира Иванов в предаването „Седмицата“.
Според него още от предния парламент ГЕРБ очевидно се готвят да атакуват изборите.
"Те вече вероятно си подготвят пресконференцията, че този резултат, „който не ни харесва“, е резултат на нелегитимни избори. Това е част от стратегията на Борисов: „След мен и потоп“, неговото лично оцеляване. Той е най-големият източник на нестабилност в България“, добави Иванов.
Според него в момента ГЕРБ се готвят да имат 65 депутата в следващия парламент и с напредване на времето и „излизането на скелети от гардероба“ тази оценка ще става още по-консервативна и резултатите няма да се харесват.
„Единственият начин да се закрепят на политическата сцена като някакъв фактор, който е в състояние да
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Единствено печелившо за България е отстрелването на бандита Борисов!!!!!!
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?