Смешки

Свързани новини

  • сМЯХ

    Смях

    Децата са наивни - те вярват в Дядо ...

30.11.2022 16:11

Смях

Видян 2940 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Борбите в БСП могат да се определят като битките на формалина срещу нафталина.


Станимир Лучков



Предимството да закусваш с пълнозърнести бисквити е, че ако свършат, можеш спокойно да изядеш и кутията - вкусът е същият.


Венета Потева



В пернишката болница е открита нова пътека по здравна каса за универсално лечение: ВИНКЕЛО-СКОПИЯ!


Свилен Атанасов



Една жена може да се върне 100 пъти при този, който й е разбил сърцето, но никога при някой, който й е направил зле ноктите и косата.



Пациент:


- Професоре, разбрах, че ще ме оперира Ваш студент. Вярно ли е?


- Да, точно така. Какъв е проблемът?


- Ами, ако операцията е неуспешна?


- Спокойно, господине, ще му врътна една двойка.



Две приятелки си говорят. И едната се хвали:


- Моят приятел ме носи на ръце!


Другата:


- Е, аз не пия чак толкова...



Сайт за запознанства:


- Какво си търсиш?


- Място за паркиране в центъра.



- Как са нещата с твоя приятел?


- Ами, добре, спорим за дреболии. Аз искам да съм с бяла рокля на сватбата, а той не иска да се жени…



- Мамо, страх ме е. В стаята ми има чудовище!


- Ами, такава си я доведе от дискотеката снощи, сине...



Новобранец на пиратски кораб пита капитана:


- Какво значи, ако старите ти дадат черна кърпа?


- Не те харесват и вероятно ще те убият.


- На мен ми дадоха една шарена, като дъгата.


- Абе, то и това не е много хубаво...



Жена ми спази обещанието си да ми подари една незабравима нощ. Замина за два дни при майка си.



Въпрос към радио Ереван:


- Какво е ерген?


Отговор на радиото:


- Човек, който се наслаждава на преследването, но не изяжда улова...



Всеки е присъствал на сватба. Който имал късмет - на чужда, който нямал - на своята!



Срещат се двама познати.


- Какво става? Защо си толкова натъжен?


- Не питай! Жена ми избяга с най-добрия ми приятел.


- Лошо! Но горе главата. Има и други жени.


- Не, бе. Приятелят много ми липсва...



Етикети
, ,
Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

козирог