Свързани новини

22.04.2013 10:39

Вадят Етър от А група

Видян 1772 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Ръководството на Етър взе шокиращо решение след тежката загуба с 0:3 от Локомотив (Пловдив). Шефовете смятат да извадят виолетовитеот А група. Това разкри административния директор Радин Хаджиев веднага след края на двубоя. Не е ясно точно каква е причината да се стигне до това драстично решение. Великотърновци обявиха, че днес ще организират специална пресконференция, на която ще разкрият мотивите си. Шампионът на България за 1991 г. е на предпоследно място в класирането на А група. Тимът от старопрестолната столица  беше принуден да играе домакинските си мачове в Сливен заради проблемите между турските собственици на виолетовите и феновете и общината. От началото на сезона Етър е разтърсван от непрестанни скандали, неразбирателство между мажоритарния собственик Фейзи Илханлъ и българските акционери, стачки за пари от футболистите, треньорски смени и конфликт с феновете. Клубът постепенно би шута и на българските футболисти, както и на юношите си от школата, като на тяхно място пусна цял състав с чужденци, някои от третодивизионни отбори в родните им страни.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

лъв