От 1 май Националбата баскетболна асоциация (НБА) разрешава на клубовете да използват отново своите тренировъчни центрове. Това съобщи журналистът на ESPN Адриан Войнаровски в Туитър, предаде БНР.
Клубовете, които се намират в щати, които са отслабили карантинните мерки поради коронавирусната пандемия, ще могат да използват повторно своите съоръжения за тренировки.
Подобно решение не означава, че мачовете от редовния сезон в НБА ще се подновят. Въпросът за рестартирането на сезона все още не е решен.
В същото време, тренировъчните центрове ще бъдат отворени само за индивидуална работа, но груповите занимания все още са забранени.
По данни на Световната здравна организация до тази сутрин в света заразените с коронавирус са 2 897 645, 202 880 са починали, а 817 034 души са излекувани по време на пандемията.
Снимка: БТА
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед