Националките Боряна Калейн и Татяна Воложанина се прибраха в София след участието си на Световното първенство по художествена гимнастика в Китакюшу (Япония).
Калейн заяви, че не е доволна от себе си. Тя записа четири четвърти места - в многобоя, на финалите на обръч, на топка и на бухалки, а на лента остана осма.
"Четири четвърти места, някакси не успях да мина по-напред. Вярвам, че можех да го направя. Определено не беше силно състезание за мен, но се надявам догодина да ме видите в коренно различна светлина. Грешките ги допуснах от пренавитост, защото аз бях много концентрирана, просто не успях да овладея емоциите си. Никой не е доволен, аз самата не съм доволна, защото знаехме, че имаме шансове за медал и то не само веднъж, а на няколко пъти изпуснах тази възможност. Няма как да сме доволни", каза Калейн на летище София.
Тя добави, че е било много тежко да има олимпийски игри и Световно първенство в една и съща година.
"Това ни се отрази физически, тъй като след всяко голямо състезание трябва да излезем от форма и отново да влизаме, което е най-тежкият процес при нас. Беше много тежка година", каза грацията.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!