Свързани новини

04.09.2009 13:41

Снайдер: Интер е по-силен отбор от Реал Мадрид

Видян 2140 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Новото холандско попълнение в халфовата линия на Интер Уесли Снайдер заяви, че "нерадзурите" са много по-силен отбор от бившия му клуб Реал Мадрид, информира БГНЕС.


Националът на "лалетата" направи невероятен дебют за италианския шампион при победата в дербито на Милано срещу Милан с 4:0. Той заяви днес в интервю за "Gazzetta dello Sport": "Аз се чувствам като у дома в Интер, защото паснах идеално на тактическата схема на тима. Обожавам да играя с номер 10, това е моята истинска и любима позиция. Освен това имам треньор, който ме иска и тим, който е по-силен от Реал Мадрид, който напуснах. Може би Реал са по-добри на индивидуално ниво, но ние сме повече като отбор. Аз избрах Интер, защото искам да бъда централна фигура в отбора си. В Мадрид аз бях един от многото и те ме третираха като дете". Снайдер похвали и своя нов наставник Жозе Моуриньо: "Той ми изпрати страхотно послание. Той каза, че иска да гради Интер около мен. Аз имах чувството в Мадрид, че треньорът не иска да имам влияние върху играта. Реал са друг свят, парите никога не са били проблем за тях и те не третират хората с уважение. Аз обаче продължавам да съм горд, че бях част от историята на този клуб". Холандският халф коментира и ситуацията в Шампионската лига: "Аз продължавам да смятам, че Барса са най-силният тим в Европа, но тук са още Манчестър Юнайтед, Арсенал и разбира се, Интер. Ние загубихме Златан Ибрахимович, но видяхме какво могат Самуел Ето'о и Диего Милито, нали? Знам, че в Италия има различен подход на работа, но ще се адаптирам. Ако съм в добра форма, мога да изиграя 10 мача в един ден. Най-важното обаче е, че знам, че в Интер няма да съм просто един човек от тълпата".



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

близнаци

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия