Бившият хърватски национал Роберт Ковач прекрати професионалната си кариера, в края на своя втори сезон в Динамо Загреб.
Ковач обяснява в комюнике, че е е играл достатъчно футбол и се оттегля по много причини. "В известна степен заради умората, заради възрастта ми и в крайна сметка заради липсата на мотивация, след като осъзнах, че не мога повече да помогна на Динамо", обясни 37-годишният Ковач. Той бе един от асовете на хърватския национален отбор в периода 1999/2009 г. и изигра 80 мача за своята родина. Роденият в Берлин Ковач дебютира в Херта Берлин, след което игра в Нюрнберг, Байер Леверкузен, Байерн Мюнхен, Ювентус и Борусия Дортмунд. С Байерн той стана два пъти шампион - през 2003 и 2005 г. Към Динамо Ковач се присъедини през януари 2009 г.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Пред вас е изцяло новият Škoda Peaq – ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед