Свързани новини

20.03.2020 09:37

Пулев - Джошуа се отлага с няколко месеца

Видян 1818 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Кубрат Пулев обяви, че двубоят му с Антъни Джошуа няма да се проведе на насрочената дата - 20 юни. Причината е пандемията от коронавирус, която отложи редица спортни мероприятия.


 


"Няма как да се осъществи на 20 юни, макар че аз съм готов. Мачът ще бъде няколко месеца по-късно, най-вероятно в края на годината", заяви Кубрат Пулев пред bTV.


 


Той допълни, че в момента се подготвя в залата си в София, където единствено той и брат му - Тервел Пулев тренират в момента, но дори и те рядко се засичат.


 


"Чувствам се перфектно, важното е да остане духът здрав, да бъдем смели и същевременно да спазваме правилата. Всички заедно. Така ни постави ситуацията, че трябва да действаме и решаваме заедно. Трябва да бъдем много гъвкави и да устоим на това. За някои е предизвикателство, за мен е нещо много важно", допълни още Кобрата относно ситуацията, която настъпи заради коронавируса.


 


Само преди няколко дни и промоутърът на Антъни Джошуа - Еди Хърн обяви, че е много вероятно срещата да не се изиграе по план.


 


Снимка: Getty Images




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

стрелец