Григор Димитров започна участието си на тазгодишното Открито първенство на САЩ с убедителна победа над световния №542 Сам Рифис с 6-1, 7-6(3), 6-3. Участващият с „уайлд кард“ представител на домакините опита да затрудни първата ни ракета и бе само на гейм от спечелването на втория сет, но въпреки това световният №18 не допусна сензация и се класира без проблеми за следващата фаза, предаде tenniskafe.com
Там Димитров ще се изправи срещу Алексей Попирин или Раду Албот.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch