Българската мечта и тази година да имаме отбор в Шампионската лига за пореден път угасна. Футболистите на Левски отпаднаха от унгарския Дебрецен след 0:2 в срещата реванш от плейофния четвърти кръг на най-комерсиалния футболен турнир, играна на стадион ''Ференц Пушкаш''. В унгарската столица Будапеща сините започнаха устремително мача и още в 6-ата минута Сърмов разстресе гредата на Полескич. Противно на случващото се на терена в 13-ата минута полузащитникът на домакините Варга се възползва от груба грешка на Георги Сърмов и с прецизен удар разпечата вратата на българите. До края на полувремето Дебрецен направи и второ попадение чрез Рудолф в 36-ата минута, който зарадва 32 хиляди унгарци с уникален гол. Силите на Левски се изчерпаха през втората част и така и не се стигна до почетен гол. Така с общ резултат 1:4 Левски отпадна от ШЛ и ще играе в групите на Лига Европа.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
27-годишният задържан за трагедията в ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия