Моля за малко търпение. До 10 дни ще дам всички подробности за случилото се с мен. Това каза сръбският тенисист Новак Джокович след срещата си в Белград със сръбския президент Александър Вучич.
В началото на разговора Джокович благодари за „топлия прием и уточни, че е искал да се срещне с Вучич преди всичко като обикновен сръбски гражданин”.
„Имах нужда да благодаря. Вие като президент ми дадохте огромна подкрепа, както и останалите институции. По време на неприятните събития, когато бях сам при задържането ми и когато бях изправен пред множество проблеми и предизвикателства, не се чувствах самотен.
Имах подкрепата на семейството, народа, хората от региона, от света... Най-малкото, което мога да кажа, че това бе неочаквано. Вие като президент нямахте никакво задължение да ми окажете такава подкрепа, но искам да чуете лично от мен, че съм много благодарен”, каза още Джокович.
Според Вучич никой не трябва да се съмнява, че Джокович ще изпревари Надал, Федерер и всички.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Във Фейсбук:
- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага
Коментар:
- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...