Собствениците на ЦСКА трябва да изплатят над 3 млн. лева на различни институции до края на 2009 г., съобщи DB. В противен случай босовете рискуват да се повтори ситуацията, отпреди 2 г., когато армейците останаха без лиценз. Одобрената от УЕФА наредба за лицензиране гласи, че всеки тим трябва да предостави на комисията справки, отчети, които удостоверяват, че клубът няма просрочени задължения към НАП, други клубове, футболисти или каквито и да е други институции. От DB твърдят че, червените висят с пари за осигуровки към НАП, а трябва да изплатят пари на ексиграчи и треньори. Единствената надежда е държавата да удължи сроковете за погасяване на задълженията, допълва медията.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед