10.05.2018 09:31

Бг олимпийка бере ягоди в Норвегия

Видян 2652 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Биатлонистката от националния ни отбор Стефани Попова вече трето лято бере ягоди в Норвегия, съобщава изданието NRK. Негов репортер е засякъл 25-годишната спортистка от Троян на ягодово поле край Тевник.


"Тренирах и видях берачи. Спрях и ги попитах дали мога да си намеря работа тук. Фермерът Торлейф Мюлер ми каза да опитам и така вече три сезона", разказва с усмивка Попова, която вече няколко години прекарва повечето си време в Ньотерьой при своя норвежки приятел.


Тя участва на олимпийските игри в Пьонгчанг, където зае 77-о място на 20 км и бе 16-а с женската щафета, а последното й състезание бе за Световната купа в Холменколен (Нор) през март. И то наистина последното:


 "Смятам, че е добре да спра със спорта след тази олимпиада", разказва пред NRK Стефани.


Това решение все още не е оповестено официално от българската федерация по биатлон, но явно е вече взето от състезателката, която смята да се установи за постоянно в Норвегия при своя приятел.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...

към хороскоп хороскоп

дева