Мениджърът на Бирмингам Сити Алекс Маклийш заяви, че иска нов нападател на стадион "Сейнт Ейндрюс" преди зимният трансферен прозорец да затвори окончателно през следващия понеделник, предаде БГНЕС.
Тимът се намира в горната част на таблицата през този сезон, но Маклийш смята, че отборът му се нуждае от повече мощ в атака, след като Бирмингам Сити има отбелязани само 21 гола в 21 срещи от началото на кампанията. "Опитвам всичко за да взема още един нападател. Говорих с ръководството за един-двама футболисти и чакам "зелена светлина". Казах какво искам и сега всичко е в ръцете на ръководството. Няма да споменавам имена, но съм се насочил към един-двама прилични централни нападатели. Смятам, че трябва да се помогне на останалата част от състава. Не съм казвал, че ще похарча 20 или 40 милиона паунда, но мисля, че трябва да се инвестират малко пари. Наистина имаме нужда от нападател", каза Маклийш.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед