Но при поне 10 000 на трибуните, очаква се парите да са сериозни.
Надал и Димитров намериха и друг начин да помогнат за каузата.
24 часа по-рано те вечеряха с хора от града, които платиха по 6500 долара за удоволствието да изкарат вечерта в най-елитния суши ресторант в Атланта - UMI, заедно с двете звезди на тениса.
В цената бе включено и ВИП място за мача. Само от благотворителната вечеря, фондацията на Надал е получила около 330 000 долара, съобщиха от ресторанта.
А след мача, в интервю на корта, Рафа сподели интересна история, която веднага превзе социалните мрежи.
"С Григор ходим често в Майорка, излизаме с лодка и ловим риба заедно. Тенисът не е завинаги, но приятелството - да", каза с усмивка испанският ас в тениса.
Димитров често избира да тренира по няколко дни в академията на Надал, а двамата от години демонстрират приятелски отношения.
На трибуните имаше и българи, като някои от тях показаха снимки в социалните мрежи - със знамената на родината, навръх националния празник.
Григор започва да се готви за турнира в Индиън Уелс, който е следващият в календара на ATP. Мастърс надпреварата е от идната седмица, а световният №19 няма много добри спомени от нея - никога не е минавал втори кръг.
Снимка: Twitter
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!