R&B звездата Мейси Грей представи своя нов албум пред пълна зала в НДК. След бляскавия си концерт, Мейси, заедно със своя бенд беше на частна вечеря в лоби бара на хотел Мaринела София, като певицата сама бе избрала менюто. Грилована бяла риба, телешко, паста и шоколадова торта бяха част от компонентите, на които се наслади световната звезда.
След празничната вечеря, Грей пожела да се разходи в японската градина и помоли да получи снимки, които да пази за спомен от гостуването си. “Съжалявам, че не мога да се насладя повече време и на спокойствие, когато отсядам на такива невероятни места. Но следващият концерт ни очаква”, сподели носителката на Грами. След София тя отпътува към Букурещ, поредната европейска столица, част от турнето й.


19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия