Камила Кабело има за какво да се извинява на принц Уилям и съпругата му Кейт. 22-годишната изпълнителка призна, че наскоро е посетила двореца Кенсингтън и се е срещнала с кралското семейство. Освен обаче със спомена от визитата, Кабело си е тръгнала и с нещо друго, предва Tialoto.bg.
„Не казвай на никого какво направихме с майка ми“, започва признанието си изпълнителката. „Бяхме в двореца Кенсингтън и чакахме да се срещнем с Уилям и Кейт. Тогава казах на майка ми „Трябва да откраднем нещо. Вземи нещо... този химикал“, допълва Кабело.
Освен с майка си, Камила е била и с диджея Грег Джеймс, който всъщност е предизвикал младата изпълнителка да си вземе нещо без разрешение. И, ако това не е достатъчно, самият Джеймс е предал приятелката си на дворцов служител.
„Ти каза, че съм откраднала химикал. Аз се стреснах и го пуснах в чантата на майка ми. Тя искаше да го върнем, но аз отказах. И го взехме“, споделя Кабело. Тя признава, че все още пази химикала вкъщи.
Кейт и Уилям обаче явно не са толкова ядосани, тъй като реагираха закачливо на признанието. В Twitter официалният профил на двореца Кенсингтън споделиха видеото, в което Камила разказва за случката, а отговорът е просто една емотиконка на очи.
Закачливото послание е повече от ясно – Камила да внимава следващия път, тъй като някой ще я наблюдава.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев
Денят може да започне с размисъл върху въпрос, който