Глория и Азис винаги са поддържали отлични взаимоотношения. Двете звезди демонстрираха топлите си чувства още преди години с дуетите Не сме безгрешни и Прави любов, а не война, които останаха емблематични за жанра. Първото им дуетно парче бе удостоено с приза Хит на 2004-та, а през 2007-ма и вторият им дует стана №1. Дали сега има вероятност да направят отново съвместно парче, което да бъде в стилистиката на актуалните хитове на Азис, бе въпрос отправен от фенове към Гло по време на гостуването й в предаването Открит микрофон. Примата обаче е категорична. "ММА - 2, не, не не!!! Той постоянно ме кара да правя нещо такова, казва: Глория, давай, провокирай нещо, но все не мога да се престраша. Ако е нещо между Намери си майстора и неговия стил, може и да помислим, хората ще се кефят много. Ще има малко и от моя финес, към интрото ще има и нещо от неговите танци. Би било много интересно. Говорили сме си, коментирали сме. В прекрасни отношения сме с Азис и винаги сме били. Виждаме се, чуваме се, честитим си и празници: Как си, Кралице? - Добре съм, Кралю! - типично в наш стил, забавляваме се", разказва с усмивка изпълнителката на Пайнер.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!