Глория призна пред списание Love&Style, че сърцето ? е свободно в момента, но че не се е отказала да чака принца на белия кон. Певицата имаше любовна тръпка преди няколко месеца, но тя вече е в миналото. „Използвачи и кариеристи срещам ежедневно. Научила съм се да ги разпознавам. Да, успяла съм, силна съм, аз мога. На който му стиска, нека покаже това, на което е способен. Отдавна съм спряла да го правя и не вярвам на думи, а на действия. Така че принцът на белия кон нека заповяда и ще трябва да ме приеме такава, каквато съм – с всичките ми качества и недостатъци“, откровена е певицата.
Тя не крие, че би била щастлива, ако един ден любовта в целия си блясък почука отново на вратата ?, но няма да прави драстични компромиси със себе си заради нея. Глория разкрива също, че одобрява приятеля на дъщеря си Симона – Симеон. Тя е готова да види един ден детето си булка. „Това са нещата от живота. И баба ще стана някой ден и ще бъде прекрасно“, казва Глория. Извън темата за личния си живот, певицата разкрива, че иска да стане режисьор и нищо чудно да реши да се запише да учи тази специалност в университета.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!