06.11.2019 11:31

Евакуираха Джоли заради бомба

Видян 1757 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Анджелина Джоли и целият екип на екшъна „The Eternals“ спешно е бил евакуиран от снимачната площадка след намирането на съмнителен обект.


 


Поредната комиксова екранизация на Marvel се снима на остров, който се е ползвал за германска военна база в миналото.


„Намерихме неидентифициран обект на едно от местата, където снимахме. От мерки за сигурност се наложи да евакуираме всички и да изследваме намереното“, коментира човек от екипа пред E! News, предава Tialoto.bg.


Оказало се, че обектът всъщност е бомба на десетилетия.


„Беше ужасяващо. Бомбата сигурно е там от десетилетия и никой не е знаел за нея. Кой знае какво щеше да се случи, ако я бяхме активирали по погрешка. Едни от най-големите звезди в света бяха на снимачната площадка и никой не искаше да рискува. За щастие, експертите се намесиха бързо и се справиха с проблема“, коментира човек от екипа пред The Sun.


Освен Джоли, в лентата, която трябва да излезе на големия екран догодина, ще видим още Ричард Мадън, Брайън Хенри и Салма Хайек.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


"Моля, не повръщайте под масите! И там има ора..." - Надпис във врачанска кръчма

към хороскоп хороскоп

стрелец