Анджелина Джоли се завръща на големия екран с нова роля.Холивудската звезда е започнала снимките по втората част на филма Господарка на злото. Новината дойде след като Ел Фанингсподели тяхна обща снимкавъв Фейсбук.Фанинг ще партнира за Джоли в ролята на принцеса Аврора. Лентата в момента се снима в Лондон. Господарка на злото е фентъзи филм, базиран на приказката за Спящата красавица на Шарл Перо и Братя Грим.В продължението, режисирано от Йоаким Ронинг, освен Джоли и Фанинг зрителите ще видят в познатите им роли Сам Райли и Имелда Стонтън.Сред новите попълнения в актьорския състав са Мишел Пфайфъри Робърт Линдзи. Последната роля във филм на Джоли е от 2015 г. в лентата Край морето, където си партнира с Брад Пит.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед