Елен Колева, за която в последно време се говори повече за мъжете около нея, отколкото за актьорската й кариера, призна, че очаква нови предложения, пише blife.bg.
В момента няма нищо предвид, но се надява това скоро да се промени. Все пак е крайно време отново да демонстрира способностите си на Малкия екран, защото скоро не сме я виждали в телевизионна поредица.
"Починах си след Dancing Stars. Лятото ми беше много хубаво, вълнуващо, забавно, приятно. Сега започвам отново едно представление с Яна Маринова и Деси Бакърджиева и ще обикаляме българските театри. Освен това чакам да започнем и нов театрален проект", разказа тя пред камерата на BLife.
Можем да я гледаме в "Престъпление на сърцето", където с Яна и Деси играят три сестри.
В пиесата, която в София ще се играе в "Сълза и смях", се включва още едно лице, познато от телевизионен сериал - Тони Минасян. Жанрът на постановката е нещо между драма и комедия. По този повод Елен признава, че не може да избере между забавните и по-сериозните сюжети.
"Не мога да кажа дали в драмата, или в комедията се чувствам по-добре, защото и двете са поприща, в които искам да се изявя. Като цяло искам да натрупам опит, защото все още съм актриса, която няма достатъчно опит. Бих играла различни неща - всичко, което е интересно и провокативно за мен", обяснява още тя.
По отношение на личния й живот добре осъзнава, че това е тема, която прекалено много занимава както жълтите медии, така и зрителите. За нея това е една изчерпана тема, просто защото в последно време няма личен живот.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!