Свързани новини

14.06.2021 16:00

Джоли се върна при първия си мъж

Видян 2159 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

В последно време холивудските звезди явно са решили да се върнат към миналото и да възобновят свои стари авантюри. След като Джей Ло се събра отново с Бен Афлек, Анджелина Джоли пък се отдаде на срещи с първия си съпруг Джони Лий Милър. Актрисата продължава битката за попечителство над децата ѝ с Брад Пит, който неотдавна получи временно споделени родителски права. Близки до Джоли разкриват, че тя е приела доста тежко новината. През уикенда 46-годишната актриса бе забелязана да излиза от апартамента на Джони, за когото бе омъжена през 1996 г. Двамата се запознаха на снимачната площадка на филма Хакери и се разведоха само няколко години по-късно. Папараците засeкли Джоли да влиза в сградата сама и без охрана, носейки елегантен бежов тренч и бутилка от скъпото вино Peter Michael. Актрисата останала на гости над три часа, наслаждавайки се на вечеря заедно с бившия си любим.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

рак