14.12.2009 12:43

Default спират в "Гараж"-а на Z-Rock

Видян 3949 пъти | Коментари 0
Гласували 3 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Този понеделник от 21:00ч предаването за българска музика "Гараж" по радио Z-Rock ще представи рок бандата Default. В шоуто на Гурко от Анимационерите ще прозвучи демо версията на наскоро записаната от групата песен "Take the Pills", както и някои други техни парчета. Слушателите ще могат да се запознаят, както с динамичния рокендрол стил на Default, така и със суровото им гръндж "гаражно" звучене.


Рокаджиите от Default се събират през пролетта на 2009г., макар и всеки от тях да е правил съвместни проекти един с друг преди това. Музикалните влияния варират при всеки от членовете, което допринася за разнообразното и нетипично звучене на групата. Всички парчета са авторски, макар и записани на английски език.


В кратко интервю в предаването петимата членове ще разкрият подробности за музиката си, както и за дългоочакваното им появяване на софийската клубна сцена, което предстои съвсем скоро. Повече подробности за Default, можете да научите от сайт-а им www.myspace.com/defaultcrew.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



- Мамо, излизам. Да купя ли нещо?

- Купи си апартамент и се махай! На 45 си вече.

към хороскоп хороскоп

риби