Родилка и бебето й са спасени след медицинско чудо. 33-годишната жена родила със секцио преди седмица, докато оперират сърцето й, съобщава в. „Преса”.
Бременната в осмия месец е била закарана по спешност от "Майчин дом" в столична болница в изключително тежко състояние с опасна за живота й инфекция и сърдечна недостатъчност. Тъй като не можела да роди по естествен път, нито да бъде оперирана докато е бременна, докторите решават едновременно да извадят бебето и да оправят сърцето й. Докато гинеколозите правят секцио, проф. Генчо Начев, който ръководи екипа от кардиохирурзи и гинеколози, сменя клапата и изрязва стеснението в лявата камера.
Майката ще е възстановена до две седмици, а бебето вече си е вкъщи, допълва в. Преса
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…