Свързани новини

06.07.2009 09:49

Сакскобургготски: 50 г. съм бил изгнание, сега няма да тръгна

Видян 3613 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Съдейки по резултатите твърде скоро ще се състави правителство, което е добре. Слабите резултати ще анализираме. Все пак не очаквах такава загуба. Всичко ще се анализира постепенно, моментът не е да се стига до заключения и дълбоки изводи. Това каза лидерът на НДСВ Симеон Сакскобургготски след като стана ясно, че неговата партия няма да влезе в новия парламент, информира БГНЕС.


На въпрос дали има вина някой от партньорите или може би Тройната коалиция и дали не е трябвало да се дистанцира от тях Симеон Сакскобургготски отговори, че не е човек, който се дистанцира заради интереси. "50 години съм бил в изгнание, можете ли да си представите сега да си тръгна, ама моля ви се, аз съм роден тук. Толкова години в чужбина, изгонен след незаконен референдум, връщам се след толкова години и сега да си тръгна.... бил съм обиден... ама моля ви се. Ще се анализират всички резултати и някой мои грешки. Това е нещо, което става. Това е политиката", каза още лидерът на НДСВ.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата