SMS-и и имейли с инструкции да отидат на протест в защита на Бойко Борисов и ГЕРБ и днес, и утре, 21 февруари, получават масово служители на администрацията на Министерския съвет, съобщи БГНЕС.
SMS-ите започнали да пристигат към 12.30 ч., когато на протеста пред Народното събрание в защита на Борисов имаше неколцина привърженици на ГЕРБ. За час-час и половина броят на хората пред НС се увеличи до към 500.
Съдържанието на SMS-ите е следното:
“Zdraveite! Molia vsi4ki, koito imat vazmojnost da otidat sega kam narodnoto sabranie v podkrepa na Borisov! Tova da se povtori I utre v 12H. Simpatizanti – sashto!”.
(“Здравейте! Моля всички, които имат възможност да отидат сега към Народното събрание в подкрепа на Борисов! Това да се повтори и утре в 12 часа. Симпатизанти – също!”.).
Освен SMS-и се разпращат и имейли. Те “свикват” протест в защита на Борисов утре, 21 февруари, когато Народното събрание трябва да гласува оставката на кабинета.
От администрацията на Народното събрание пък разказаха какви са настроенията сред ръководството на ГЕРБ:
“Ръководството на Народното събрание тотално се е скрило и не иска да общува с никой. Те са като попарени, никой нищо не говори. Сигурно не са получили “тезиси за говорене по темата” от пресцентъра на ГЕРБ”.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Във Фейсбук:
- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага
Коментар:
- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...