Нарковойната в София се разраства с пълна сила заради преразпределението на пазара на дрога, научи 19'. 30-годишен мъж пострада от побой в заведение в района на квартал Ситняково, съобщиха от МВР. Към 17.45 часа в сряда в столичната полиция е получен сигнал за инцидент в заведение на улица Оборище. В заведението нахлули неколцина, които нанесли побой на 30-годишен посетител, след което успели да избягат. Пострадалият е откаран в столична болница за оказване на медицинска помощ. Битият 30-годишен мъж е известен на полицията за разпространяване на наркотици, кражби и грабежи.
Според оперативни работници в МВР в момента Стефан Бонев-Сако е кралят на кокаина у нас, след като наследи издирвания Христофорос Аманатидис-Таки и успя да изтласка от пазара на скъпата дрога синовете на Киро Японеца. Сако контролирал дилъри на кокаин в столичните квартали Младост, Дружба и Студентски град.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Държавата предвижда 30% увеличение на ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия