Протестна мрежа махна „ще има ДАНСwithme отново“ от декларацията си, разпространена чрез Фейсбук. Протестърите критикуваха първите 100 дни от управлението на кабинета Борисов 2 и направиха заявка за нова вълна на недоволство, но след това промениха статуса си.
В оригиналния текст, публикуван на 16 февруари, пишеше: "Няма ясни заявки за демонтирането на модела КОЙ.
Няма реални действия за изтръгване на държавата от ръцете на корпоративно-политическата мафия, която гарантира своя властови комфорт именно чрез лостовете на сектора за сигурност. Поради същите причини, които ни събраха на 14 юни 2013, ще има ДАНСwithme отново.“ Само за ден протестърите промениха намеренията си, а в декларацията им вече няма и следа от нови протести.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед