Полицията разследва смъртта на момченце на годинка и половина, съобщава блиц.бг. Детето е починало вчера сутринта, след като 2 пъти е върнато от спешен кабинет за домашно лечение. Информацията потвърди и общинският съветник Бранимир Иванов.Към 22 часа във вторник вечер детето е откарано за преглед в спешния кабинет на детското отделение в УМБАЛ „Свети Георги”. Дежурният екип преглежда детето и изписва рецепта за антибиотично лечение в домашна обстановка. Първоначалните симптоми са били като на обострен бронхит.
След няколко часа е върнато за втори преглед, но отново не е хоспитализирано. Малко по-късно, към 3 и половина сутринта, момченцето е починало.
Родителите на детето са в Германия и то се отглежда от майката и брата на бащата, предаде Дарик. Все още не са ясни причините, поради които бебето е върнато в България, но според запознати, преди 20 дни е било здраво.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Инициативата свързва история, вяра, ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Във Фейсбук:
- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага
Коментар:
- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...