Докато в Сърбия депутатите се оставиха по своя воля без заплати, а в Македония народните представители, министри и премиерът минаха на минимална работна заплата, от днес 1 април, не на шега, българските им колеги си вдигат възнагражденията. Това е на фона на предложението за бързи кредити, които да вземат някои работещи, ако се чувстват ощетени, а другите принудително да вземат годишните си отпуски, та да не могат да почиват лятото. Когато депутатите ще бъдат във ваканция. Можеха, преди да излязат в платена карантина, народните представители поне да гарантират, че лекарите и медсестрите изобщо ще вземат някакви заплати, понеже принудиха болниците да спрат плановите прегледи и операции, от които се издържат болниците, като трябваше да променят в закона системата на финансиране. Иначе властта, видите ли, е много загрижена за нас.
На фона на извънредното положение МС и НС не отлагат скока на доходите си, който бе предвиден за 1 април. Макар и на фалшива база – повишените доходи на държавната администрация за последното тримесечие на миналата година, които са увеличени, защото повечето чиновници си писаха 13-а заплата и повишения от нашите данъци. А възнагражденията на депутатите и министрите се определят именно на база средната заплата в бюджетния сектор. Като за депутатите основата е същата в троен размер.
Така всеки народен представител ще взема 4248 лв заплата. Но това далеч не е всичко. Към тази основа трябва да се добавят и 2/3 безотчетни върху заплатите. Участието в някоя
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
И сега народът ,ако не разбере какви хора го управляват и ги преизбере следващия път, значи е много прост и с промити мозъци.И много страхлив.Поне сега има достъп по информация чрез интернет и може да види ,какво правят в другите страни.Да се поучи от тях.А ако продължава да си натиска задника под юргана,значи и така му е добре.На всичко е съгласен.
КРАДЦИ И УБИЙЦИ! НЕ ВИРУСА, А ВИЕ НИ ОБРИЧАТЕ НА ГЛАДНА СМЪРТ. ТОВА ЛИ ВИ Е ГРИЖАТА ЗА НАРОДА, ДА ТЕГЛИТЕ МИЛИАРДИ, ДА СИ ВДИГАТЕ ЗАПЛАТИТЕ, А РАБОТНИЦИТЕ БЕЗ ЗАПЛАТИ И ДЕЦАТА ИМ ЩЕ РЕВАТ ЗА НАСЪЩНИЯ. СРАМ И ПОЗОР! ЗАСРАМЕТЕ СЕ! И ПРЕЗ СОЦА СЕ КРАДЕШЕ, НО ИМАШЕ И ЗА НАРОДА.
ВДИГНАХА си ЗАПЛАТИТЕ,намериха си "болен"с което си осигуриха БЕЗПЛАТНИ ТЕСТОВЕ и им предстои да се СКРИЯТ в БЪРЛОГИТЕ си!? НАРОДЕ???? НАРОДЕ???? НАРОДЕ????
Е,ама нашите депутати не са като в другите страни и за това са извън нормите на морала и етиката. Голяма част от тях са напълно излишни поради некомпетентност и неграмотност и крайно време е да ги редуцират на половина както се случи с населението ни от тяхното управление и законотворчество
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова