08.07.2016 16:37

Обирджиите от Дружба задигнали касата с по-малко пари

Видян 2434 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

    Четиримата нападатели на офиса в Дружба са откраднали метална каса с 3 565 лв. в нея, заяви говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова на брифинг. Имало е и втора каса с 30 хиляди лева, но бандитите са се отказали от нея, след като чули изстрелите от страна на охраната.


 


   Около 3.00 часа през нощта маскираните бандити са се опитали да влязат в представителството на един от големите вносители на автомобили, където обаче е имало пазач, който е бил въоръжен и е открил стрелба. Те отвърнали на огъня, като един от тях улучил 60-годишния пазач в ръката, след като гърмял 4 пъти по него. Мъжът е откаран в болница без опасност за живота, предаде БНР.


 За да избегнат полицейските патрули нападателите са подпалили автомобила си Ауди А-6 в столичния квартал Красна поляна, след което са избягали.


"Надявам се много бързо колегите от МВР да свалят доказателствата, необходими за задържане на лицата и да ги изправим пред съда с обвинение за грабеж с опит за убийство. Това престъпление е едно най-тежките и предвижда от 15-20 години затвор, доживотен затвор или доживотен затвор без право на замяна“, каза тя, предаде Фокус.


„Установено е, че Ауди-то е откраднато на 6 декември 2015 година от паркинг в София, а регистрационните номера са отговаряли на съвсем друго превозно средство“, допълни Арнаудова.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

рак