Софийският апелативен съд назначи съдебно-медицинска експертиза на акушерката Емилия Ковачева. Обвинената за побоя на новороденото бебе, ще бъде прегледана в МВР-болница, а вещите лица ще трябва да установят страда ли Емилия от конкретно заболяване и ако е така, дали то е съвместимо с условията на следствения арест.
Резултатът ще бъде от ключово значение при произнасянето на САС по жалбата на Ковачева и защитата й, с която оспорват решението на СГС от миналата седмица. Припомняме, че тогава градските магистрати оставиха в ареста акушерката, която бе заснета от камерите в Софиямед как бие новородено бебе.
От документите, които Апелативният съд изиска по-рано от следствения арест, стана ясно, че тя е преглеждана от лекар и от психолог и са констатирани симптомите, които и самата тя назова вчера по време на заседанието. Акушерката била с влошено физическо и психическо здраве.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…