Тялото на 11-годишното момиченце, което се удави на 12 юли на плажа до бар "Какао бийч" в Слънчев бряг, е било изхвърлено от морето вчера.
Около 3.34 ч. в полицията в Несебър е получено съобщение за откритото на плажа тяло на дете, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас.
Пристигналите на място криминалисти установили, че трупът е на 11-годишното момиче - чешка туристка от виетнамски произход.
Момиченцето заедно със сестра си и 61-годишна чешка туристка влезли в морето, но то започнало да се дави. Жената успяла да извади сестричката на брега, но при опита си да спаси давещото се дете, се удавила.
Тялото й бе извадено от сезонен работник.
Трупът на момиченцето е откаран за аутопсия в УМБАЛ – Бургас. По случая е образувано досъдебно производство.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Държавата предвижда 30% увеличение на ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази