МВР ще плати 195 580 лв., за да наеме два автобуса, които да превозват заловените у нас нелегални мигранти. Това става ясно от обществена поръчка, обявена от Граничната полиция. Парите не са от бюджета, а са по фонд Вътрешна сигурност, който се управлява от вътрешното министерство, предаде Сега.
В поръчката се посочват само маршрутите, по които ще се возят заловените чужденци. А критерият е най-ниска цена. Не е ясно дали МВР наистина не разполага със собствени автобуси и не е ли по-изгодно да си купи два, вместо да наема.
Това е поредната странна поръчка, свързана с „бежанците“. Неотдавна се разбра, че заради абсурден търг за храна сега агенцията изхвърля тонове продукти с изтекъл срок на годност.
В същото време „бежанците“ в България стават все по-малко, като сирийски семейства почти няма. Вместо тях идват млади мъже от Ирак и Афганистан.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на